Naše srazy a akce

Informace z našich srazů a akcí

Narozeniny MJCK numero 7

Dnes je to již  parádních sedm  let co  náš ( váš ) Mitsubishi-JC-Klub  byl oficiálně schválen od ouředníků na ministerstvu.

Je čas  aby  předseda trochu  hodnotil  úspěchy  i  nezdary wink

Jarní Mitsubishi Meeting - 三菱春季大会 ( 16. - 17.5.2015 ) letiště Kadov

Konečně  jsem se  dostal  k  tomu  abych  tady napísal  pár  řádků  k  naší  víkendové  akci  nejen  na  letišti  Kadov .

Suplujeme Ježíška aneb Vánoční nadělování MJCK 3

Letošní již třetí pokračování  naší  vánoční akce  na  podporu  Dětského domova  v Kamenici nad Lipou které náš Mitsubishi-JC-Klub těsně před Vánoci  organizuje je úspěšně  za  námi a je čas na malou rekapitulaci tohoto našeho velmi  prospěšného činu.

Jihočeské Carlosovo Mitsu bobování 2

Letošní  pokračování minuloročního velmi úspěšného  srazu  Mitsubishi   Jihočeské Carlosovo Mitsu bobování  2  které se konalo 12.5.2012   je  úspěšně  za námi .

Suplujeme Ježíška aneb Vánoční nadělování MJCK 2

Jihočeské Mitsu Toulky

V pořadí druhým srazem, který náš Jihočeský Mitsubishi-JC-Klub uspořádal, byly Jihočeské Mitsu toulky, uskutečněné v termínu od 22.7. do 24.7.2011. Jak již sám název napovídá, nejednalo se o klasický sraz, ale o takové víkendové putování po krásách jižních Čech. V pátek 22.července odpoledne se účastníci srazu začali sjíždět do malé vesničky Babín u Kamenice nad Lipou.

1.Jihočeské Carlosovo Mitsu Bobování

Tento sraz příznivců značky Mitsubishi uspořádal jako svojí vůbec první akci Jihočeský Mitsubishi -JC-Klub. Setkání se uskutečnilo v sobotu 16.dubna 2011 v Českých Budějovicích. Z původně přihlášených 19 aut se na jih Čech sjelo 18 vozů a 32 lidí.