Jihočeské Carlosovo Mitsu bobování 2

Letošní  pokračování minuloročního velmi úspěšného  srazu  Mitsubishi   Jihočeské Carlosovo Mitsu bobování  2  které se konalo 12.5.2012   je  úspěšně  za námi . Ačkoliv se hlavní organizátor tohoto srazu  snažil  sebevíc , bohužel  nedokázal tam nahoře zařídit aby počasí bylo aspon trochu přívětivé k nám všem , kteří  na tuto  naší akci  mezi devátou až desátou dopolední  dorazily.

Mnozí přihlášení se bohužel této nepřízně počasí  zřejmě tak trochu  zalekly a nedorazily , o to víc  potěšilo , že  dorazila banda ze Severu v čele s kápem Tazmanem a jiní  nepřihlášení ( pepamoto a jeho stříbrný sršen ) a všichni přihlášení ze spolupracujícího Subarufanclubu. Naštěstí se po  desáté hodině počasí udobřilo aspon trochu a mohli   jsme vyrazit  přes Netolice, Prachatice na  bývalý hraniční přechod Strážný ( kde jsme udělali poslední  zastávku na naší straně hranic,aby jsme vytvořili nějakou tu fotečku a počkali na opozdilce,kteří  ještě potřebovali dotankovat  trochu levnější  PHM ) přímo kousek za hranice  do Bavorského lesa na Stezku v korunách stromů v obci Neuschönau. Cestou od  hranic  na  Stezku v korunách si  mnozí náležitě vychutnávali překrásné okresky ( kvalita okresek  za hranicemi je bohužel  poněkud v jiných dimenzích) Po příjezdu na místo určení našeho výletu  jsme  naše Mitsu a Súba zaparkovali na prímovém parkovišti a vyrazily na  Stezku v korunách  stromů . Na stezce  dlouhé  podle  informačních letáčků  800 m a zakončené 44 m vysokou  vyhlídkovou věží , na ty , kteří  chtěli, čekalo i  drobné rozptýlení  ve  formě zážitkových stanic  s lanovými prvky, kymácející se lávkou a dalšími trochu adrenalinovými prvky. Po vystoupání na vrchol 44 m vysoké vyhlídkové věže se nám i přes drobné mrholení naskytl  moc pěkný výhled do krajiny.Poté co jsme udělali  fotodokumentaci  jsme se vydali zpět  vyhlídkovou věží  a stezkou k restauraci ,která se  zde také nachází,aby jsme doplnily kalorie po tomto našem drobném výstupu. Byli jsme velmi mile překvapeni když při objednávce jídla  byla  slyšet  na druhé straně obslužného pultu čeština a my jsme si tak mohli  objednati v našem rodném jazyku a dokonce i platit  bylo možno  Českou měnou . Po  doplnění  kalorií  přišlo na řadu  i  rozdání  drobných dárků a pamětních listů od pořádajícího Mitsubishi-JC-Klubu. Než jsme se vydali zpátky  do  Českých luhů a hájů  mnozí  z  nás  prošli místní dalo by se říci Zoologickou zahradou . Těsně  před odjezdem  naši  fotografové ještě  vytvořily důkladnou  foto a video  dokumentaci aby  nám  ostatní  záviděli tento náš  výlet . Protože  se nám  po  navrácení  zpět do  ČR  ještě  nechtělo loučit  zařadil  vedoucí  zájezdu Carlos ve  spolupráci  s  K.i.l.l.e.r.e.m  operativně  návštěvu  Hoslovického mlýna nedaleko od  Strakonic  , což  se nakonec  ukázalo jako skvělá tečka  na závěr  tohoto  našeho  Mitsubishi  srazu  s  přáteli ze  spolupracujícího  Subarufanclubu . Hoslovický mlýn byla prostě jak se říká  třešnička na dortu tohoto  našeho setkání. Za  sebe můžu říci ,že se  sem  zajisté ještě  min . jednou podívám. Na  závěr ještě trošku informací  o  tom kdo že vlastně  na  to  pokračování  Carlosovo bobování  dorazil:
Zástupci  Mitsubishi:
Cbcarlos   .................................Mitsubishi  Carisma  1.8  16 V (1997)
K.i.l.l.e.r +1  ................................. Mitsubishi  Carisma  1.8  GDI (2000)
Tazman   ................................. Mitsubishi  Lancer Sport sedan 1.8  (2011)
Dantasik + 1 ............................. Mitsubishi Lancer EVO  2.0   ( 2009)
Dadak     .................................. Mitsubishi  Pajero  Sport 2.5  (2003)
kiklhorn + 3 .............................. Mitsubishi Lancer Sport sedan  1.8  (2012)
Pitrs  EVO  ................................ Mitsubishi  Lancer  EVO  2.0    (2010)
Daniele      ................................ Mitsubishi  Carisma 1.8  (1999)
pepaMoto + 1 ........................... Toyota - stříbrný sršen :-))
Zástupci Subaru :
Catana + 1    ................................ Subaru Impreza  2.0 D  (2011)
DDDD + 1     ................................. Subaru  Forester  2.0  (2008)
Saburafu   .................................... Subaru Impreza combi (1997)
Woky + 1     .................................. Subaru  Impreza  2.0 D (2009)
WRC + 1      ................................... Subaru  Impreza GT

Za celý  náš  Mitsubishi-JC-Klub by jsem  rád  všem  účastníkům  poděkoval ,že  nelitovaly času a financí a  vyrazily s námi na tento  doufám  příjemný  výlet a těším se ,že se snad s Vámi  ještě někde a někdy  pokud  budu  něco  organizovat potkám. Zdraví  Vás  všechny  předseda  Mitsubishi - JC-Klubu  cbcarlos.