Historie Mitsubishi

Aneb, jak se začínalo.

Mitsubishi Carisma

  Tento model byl veřejnosti představen na lednovém autosalonu v Amsterodamu   v roce 1995. Jednalo se o pětimístný  rodinný vůz nižší střední třídy, který byl určený a vyvíjený přímo pro evropské zákazníky.Výroba tohoto modelu se rozběhla v roce 1995 v závodě NedCar v Holandsku.

Mitsubishi Colt VI.

Ve výrobním programu japonské automobilky Mitsubishi se první automobil s tímto názvem objevil v roce 1962. Tento rok byl na domácí trh uveden malý vůz  Mitsubishi Colt 600. V angličtině znamená colt - hříbě. Do Evropy se  v roce 1978 začala dovážet až třetí generace těchto vozů. Ta je proto označována jako první evropská a od té doby si koupilo  vůz s tímto názvem více jak 800 tisíc zákazníků.     

Historie Mitsubishi

veteranTři diamanty. Logo, které zná téměř každý Symbol kvality a spolehlivosti všeho, co souvisí s jedním z největších japonských koncernů – firmou MITSUBISHI. Její produkty, to nejsou jen osobní automobily všech kategorií.. Ve více jak 30 zemích po celém světě vznikají pod touto značkou i nákladní vozy, autobusy, lodě nebo letadla.

Mitsubishi Space Star

Space Star

Mitsubishi Grandis

Mitsubishi Grandis

Syndikovat obsah