Jak se stát členem

Jak se stát členem našeho Mitsubishi-JC-Klubu

Rádi mezi sebou přivítáme všechny příznivce a fandy, kteří budou mít chuť i snahu pomoci s přípravou akcí a aktivně se zapojí do činnosti klubu. Podmínkou vstupu není ani bydliště v Jihočeském kraji, ani nutnost vlastnit vůz značky Mitsubishi.

Pokud jste se seznámili a souhlasíte se stanovami klubu i s výšší členského příspěvku a rozhodli jste se stát členem Celorepublikového Mitsubishi-JC-Klubu, postupujte následovně:
Nejdříve si stáhnete přihlášku, kterou naleznete zde na našich stránkách v sekci  Přihláška do klubu.
Po pečlivém vyplnění ji odešlete na adresu:
Mitsubishi-JC-Klub
J.Š.Baara 1662/43
370 01 - České Budějovice
Její doručení Vám bude následně potvrzeno.

Na nejbližší schůzi výboru bude Vaše přihláška projednána a pravděpodobně i schválena.
V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte předsedu cbcarlose, který Vám rád poradí, vše potřebné vysvětlí a v případě přijetí se s Vámi i dohodne, jakým způsobem lze uhradit členský příspěvek.

Jeho výše je již od roku 2012  stanovena  na 400,- Kč na rok a  platí  v  nezměněné  výšši .