Co se psalo v aktualitách

Letní Mitsubishi Session 6

 Již  desáté  setkání  na Kadovském  letišti

Pf 2023

Letní Mitsubishi Session 5

Pf 2022

  Pohodový  rok  2022 vám všem přeje  Mitsubishi - JC - Klub

Letní Mitsubishi Session 4

   

Desáté narozeniny Mitsubishi - JC - Klubu

              Dnes  malé  výročí  našeho Mitsubishi - JC -  Klubu 

                                                               

Mitsubishi na rallye Dakar 2020

 Jediná  zástupkyně  tří  diamantů  s  ofiko  podporou  od  Mitsubishi   skončila  letos  nakonec  na  42. místě .

Mitsubishi na rallye Dakar 2019

  Držme  palce  této  sympatické  španělské závodnici  s vozem se  třemi  diamanty  ve znaku  na  proslulé  velmi  těžké  rallye . 

  https://www.youtube.com/watch?v=RuUDXNfpR1k

  

Pf 2019

   Prímovej  rok  2019 přeje  Mitsubishi - JC - Klub wink

Jarní Mitsubishi Meeting 3

  Již  třetí  pokračování   vcelku  úspěšného   srazu   našeho   Mitsubishi - JC - Klubu wink

    https://www.facebook.com/events/384565881914376/

   

Narozeniny MJCK numero 7

  Slavte s  naším  MJCK  wink

  

Kalendář MJCK 2017

PF 2017

  Pohodový  a  bezproblémový celý rok  2017

 

Suplujeme Ježíška aneb Vánoční nadělování MJCK 7

 Letos  již  posedmé  se  bude  náš  Mitsubishi - JC - Klub  snažit  v  tomto  Dětském  domově  trochu  zpestřit  milou návštěvou a  nějakými  těmi  dárečky  čas  vánoční . 

Mitsubishi sraz 2016

  

 

Velká   Mitsubishi  fanynka  Eliška   se  rozhodla  uspořádat  15. 10.2016    Mitsu   srazík   https://www.facebook.com/events/1193987953993643/?active_tab=highlights  

PF 2016

  Štastný   a  bezproblémový   rok  2016

  

Štastné a Veselé svátky vánoční 2015

 

Suplujeme Ježíška aneb Vánoční nadělování MJCK 6

 

Vánoce se  již  blíží  mílovými kroky a náš Mitsubishi-JC-Klub opět  po roce  ,  letos  již  pošesté se bude pokoušet  v  Dětském domově  v  Kamenici  nad Lipou trochu   těmto  špuntům  očka  rozzářit  nejen  dárkama  pod  stromečkem.

Rok 2015 ve znamení oslav pátých narozenin

  Jako jeden z  dárků  k  našim  letošním  pátým narozeninám  jsme  se  rozhodli  uspořádat  takový  malý  Mitsubishi  srazík . Datum  tohoto  našeho  srazu byl v  anketě  na našich  fb stránkách  nakonec  stanoven na 16.5.2015.

Narozeniny našeho MJCK

Suplujeme Ježíška aneb Vánoční nadělování MJCK 5

   Letos  již  popáté se  budem  snažit  v  Dětském  Domově  v  Kamenici  nad Lipou , těmto  mrňousům alespoň malinko rozzářit    očka.Návštěvou a dárečkama  zpříjemnit  v předvánočním shonu dětem  v  tomto DD jejich  mnohdy  kruté  osudy .

Putování po Rozhlednách

 

 

                    Jako  jednu  z  novinek  našeho Vašeho Mitsubishi-JC-Klubu by jsme Vám chtěli předložit z největší pravděpodobností od března tohoto roku pravidelné měsíční  srazy tématicky zaměřené na  rozhledny .

Nový Rok 2014 ve znamení změn

   S Novým rokem 2014 chystáme několik zásadních změn a vylepšení Vašeho Mitsubishi-JC-.Klubu a zároveň i těchto stránek.

 

O těchto změnách Vás budeme zde i na našem FB profilu předem informovat.

Štastné a veselé vánoce 2013

Suplujeme Ježíška aneb Vánoční nadělování MJCK numero 4

Rádi  by  jsme  Vás  všechny  dobré lidičky  pozvali na akci  , kterou letos  budem   pořádat  již  počtvrté. Už  čtvrtým rokem  se snažíme  vždy  před Vánoci  , potěšit  a  hlavně  rozzářit  očka  špuntům  v  Dětském  Domově v Kamenici  nad Lipou .

Mini Carisma slet aneb Carismáci potkejme se :-D

Že  by další  předsedovo šílenost ? No  kdo ví ? Určitě  jo  wink

Japancamp 2013

Již  páté pokračování  této letní  akce  všech  Japonských kár konané letos  26. - 27.7. 2013 se  kvapem  blíží  tak  Vám  zde  dáváme  po požádání  od  organizátorů  malou  upoutávku  na tuto  akci . Více  info  zde : http://www.mitsubishi-jc-klub.cz/japancamp-2013

Pelhřimov - město rekordů

  Už  23.ročník  známého festivalu  rekordů a kuriozit  nabídne opět spoustu  velmi  zajímavých  lákadel. Obří  vzduchové  dělo,nejmenší funkční  pálenice, 12 metrový model stíhačky  to je  jen zlomek  z lákadel  ,které se na tomto  festivalu  objeví.

Rallye Český Krumlov 2013

I letošní  již  41..ročník této  Rallye nabídne  spoustu  zajímavých soubojů a  samozřejmě  i  velké  množství doprovodných akcí.Jednou z nich bude  letos  už  třetí ročník  závodů  RC  modelů.

Radouňská zimní hobbyrallye 2013

Letošní ročník Zimní radouňské hobbyrallye, která se pojede  v Okrouhlé Radouni na Jindřichohradecku v motoccrosovém areálu slibuje  opět  zajisté  skvělou  podívanou.

Pf 2013

Do roku   2013  Vám  všem   příznivcům  vozů  se třemi diamanty  ve znaku  přejeme  za  celý  náš  Mitsubishi-JC-Klub spoustu  km  bez  karambolů a at  Vás  miciny  nezlobí .

Svátky Vánoční 2012

Suplujeme Ježíška aneb Vánoční nadělování MJCK numero 3

Letošní již třetí pokračování  naší  vánoční akce  na  podporu  Dětského domova  v Kamenici nad Lipou  se už  kvapem  blíží. Dárečky jsou připraveny  tak se může v sobotu vyrazit .

 

Sem  zvědavej  kolik se nás  nakonec  sjede  a udělá těm špuntům aspon trochu radosti a rozzáří očka.

Náš hlavní partner

Rádi by jsme  Vás všechny příznivce vozů  značky  Mitsubishi  upozornily  na  našeho  nového a hlavního partnera klubu a tím  se stala  firma  Autoprofi  autorizovaný  dealer  a servis  vozů  Mitsubishi   zde u nás v Českých  Budějovicích.

Plavba kuriozních plavidel (1.9.2012)

Pro všechny kdo  mají rádi  zábavu a skvěle  strávený sobotní den  je tu  letos již už 40.ročník  plavby  kuriozních plavidel  z Vyššího  Brodu  do  Rožmberku nad  Vltavou.

 

Doprovodný program slibuje  spoustu  zábavy  taktéž .

8. RC RALLY TROPIC 2012

Rádi by jsme Vás všechny příznivce RC modelů pozvali dne 10 - 11.8.2012  na již osmý ročník Rally Tropic , kterou jsme se rozhodli letos  tak  trochu  podpořit a stali jsme se hlavním partnerem této akce.

Pelhřimov - město rekordů

Letošní již dvaadvacátý ročník  této  akce konanné 8 -9 června 2012 pořádající Pelhřimovskou  agenturou Dobrý den si  pro všechny  příznivce a fanoušky  rekordů a kuriozit  přichystal  spoustu  skvělých  lahůdek .

Rallye Český Krumlov 2012

 Letošní jubilejní 40. ročník populární Rallye Český Krumlov opět přivítá široké startovní pole a to díky třem soutěžím, ve kterých budou startující posádky soutěžit. Průřez soutěžních vozů tak zahrne podstatnou část více než 40leté existence českokrumlovské rallye s výjimkou vozů WRC minulé i současné éry.

K Budějicům cesta

V rámci spolupráce našeho Mitsubishi-JC-Klubu s  Jihočeskou  základnou SubaruFanclubu zastoupeným DDDD  jsme  se rozhodli uspořádat  pro Vás  všechny  Subaru a Mitsubishi fanoušky  poznávací sraz v
okolí Českých Budějovic.

Jihočeské Carlosovo Mitsu bobování 2

Letošní pokračování  Jihočeského Carlosovo bobování by jsme rádi pojali v trochu jiném stylu , ale podobném  minulému,v tom  že by to měl být sraz ,který se na Mitsubishi srazu zatím ještě neuskutečnil.

Czech demolition derby (7.4.2012)

Řev motorů ,zvuk mačkajících se plechů,speciální tuning  tak to je již čtvrté pokračování velmi zajímavé akce konané už  7.4.2012 v areálu  Českobudějovického Výstaviště.

Novinka !!!

Rádi by jsme Vás všechny naše stávající i možné budoucí příznivce upozornily na našeho nového partnera .

 

Je jím české zastoupení renomované anglické rodinné firmy  Millers Oils nabízející oleje,maziva a aditiva  nejen pro naše Mitsubishi.

ZIMNÍ RADOUŇSKÁ HOBBYRALLYE 2012

Chcete si vyzkoušet Vaše řidičské schopnosti na sněhu a ledu mimo silniční komunikaci?  Zajímá Vás, jak takovou jízdu zvládají jiní?  Přjeďte a uvidíte.  Radouň Motorsport Vám tuto možnost nabízí.

 

Narozeniny MJCK

Pomalu a jistě se nám blíží druhé narozky našeho Mitsubishi-JC-Klubu a tak mě napadlo  udělat  malou oslavu a v rámci ní opět zajet na bobovku trochu se vyblnout wink

Dakar 2012

Na Nový rok odstartuje v argentinském letovisku Mar del Plata už 34. ročník nejslavnějšího motoristického maratonu, slavný Dakar, který po 15 dnech a 14 odjetých etapách pozná svého  vítěze ve všech čtyrech kategoriích.

 

 

PF 2012

  Mnoho km bez  nehod , plnou nádrž co nejčastěji a žádné  pokuty za rychlost Vám všem  příznivcům  třech diamantů ve znaku  přeje  za Mitsubishi-JC-Klub cbcarlos

 

 

Štastné a Veselé

Všem  příznivcům a partnerům našeho Mitsubishi-JC-Klubu přejeme krásné prožití svátků vánočních a bohatého Ježíška .

 

 

Suplujeme Ježíška aneb Vánoční nadělování MJCK

Vánoce pomalu a jistě klepou na dveře a náš Mitsubishi-JC-Klub by rád stejně jako vloni malým příspěvkem opět rozzářil očička těchto andílků z Dětského domova v Kamenici nad Lipou.

Rallye Záskalí (2011)

 

 Chtěli by jste si vyzkoušet se svým plechovým miláčkem závod do vrchu?Tak právě pro Vás je tu tato možnost na Rallye Záskalí (2011) pořádané  dne 12.11.2011  Subarufanclubem  na  známé trati  u Hodkovic nad Mohelkou kam jsme náš Mitsubishi-JC-Klub byli pozváni jako hosté.

Rallye Světlá (2011)

Pro  všechny  kdo  mají  rádi  Rallye  je  tu  letos  již  10.ročník  Rallye Světlá  konající se dne 1.10.2011 jako součást Volného poháru.

Upozornění !!! Novinka !!

Rád  bych Vás všechny upozornil na novinku na naší webové prezentaci.Je to v Hlavním menu  sekce  Bazar ,kde si můžete  vytvořit  inzerát  a prodat ,vyměnit či  koupit  vše možné i nemožné  na Vaše čtyřkolové  miláčky.

Se třemi diamanty po Příbramsku

POZOR!!  POZOR!!   Tento sraz byl pořadateli z vážných rodinných důvodů zrušen!!

 

 

Vytrvalostní závod na 24 hodin

24hodin v Le Mans.Slavný závod, na který se podívá málokdo z nás. Přesto podobnou atmosféru můžete zažít o tomto víkendu a ani nemusíte jet stovky kilometrů daleko.

Plavba kuriozních plavidel (3.9.2011)

Máte rádi recesi?Tak právě pro Vás je tu Tradiční  plavba kuriózních, zvláštních, nebo alegorických plavidel všeho typu a druhu, jež se udrží na hladině řeky Vltavy z Vyššího Brodu až do Rožmberka nad Vltavou.

 

Datum konání:  3.9.2011 13:27

Místo konání:   Vyšší Brod - Rožmberk nad Vltavou

Sraz vozů Colt CZT

Všechny majitele vozů Colt CZT zveme  na sraz, který se bude konat 21.srpna 2011 u Brna. Vítáni jsou  vlastníci i ostatních modelů Mitsubishi. Přijeďte vytvořit rekord v počtu vozů Colt VI.  generace.  Více informací najdete na stránkách spolupracujícího mitsubishiclubu.

 

 

12. Stiftlandtreffen 2011

Asi nejvíc Mitsubishi kárek pohromadě.To je sraz cca 100  Mitsubishi z Německa, Rakouska, Švýcarska  a samozřejmě Česka, který se každoročně koná první víkend v srpnu.Letos již dvanáctý ročník  se bude konat ve dnech 5.-7.8.2011 a náš Mitsubishi-JC-Klub by se měl samozřejmě  také opět zúčastnit.

Jihočeské Mitsu Toulky

Rádi  by  jsme  Vás  pozvali  na  náš  letošní druhý  sraz  vozů  se třemi diamanty  ve znaku ,který jsme  nazvali Jihočeské Mitsu  Toulky . Tento  sraz  se bude konat  22. -24 .7.2011 a jste  na něj  všichni  srdečně  zváni.

Japan camp 2011

       

Letošní největší sraz upravených i seriových japonských aut proběhne v autokempu Konopáč u Heřmanova Městce v pardubickém kraji, který možná znáte z pořádání Relax Meetingu.

 

21.festival Pelhřimov -město rekordů

  Máte rádi  rekordy  ,kuriozity a dobrou zábavu?Tak právě pro Vás je tu již 21.ročník  festivalu Pelhřimov  město  rekordů,který  pro  Vás  agentura  Dobrý den připravila letos  na 10 - 11.června 2011 .

RADOUŇSKÁ RALLYE 2011

Všechny příznivce chceme pozvat na letošní ročník  Radouňské rallye. Tato dvoudenní soutěž se pojede ve dnech 24. a 25. 6. 2011 jako další závod  Volného poháru. Tratě RZ jsou umístěny do okolí Nové Včelnice a Strmilova na Jindřichohradecku.

RADOUŇ CZECH TRAKTOR PARTY 2011

Chcete příjemně prožít sobotní den, prohlédnout si staré i současné traktory, pobavit se a zasoutěžit si v netradičních disciplínách? Máte rádi dobré pivo a pečené prasátko?

 

Rallye Český Krumlov 2011

Máte  rádi Rallye?Tak právě pro Vás  je tu pozvánka na třetí nejstarší  automobilovou soutěž v České Republice  letos již 39.ročník Rallye Český Krumlov , který se koná ve dnech 27-28.května  2011.

Tip na nedělní výlet - Vzhůru do průvodu aneb oprašte mávátka

   Chcete zažít legraci a vrátit se o pár desítek let zpátky? Jděte se podívat na prvomájový průvod, takový, jaký jsme všichni kdysi zažívali

Upozornění !!!

Nové stránky jsou spuštěny. V následujících dvou týdnech se doladí stránky k maximální spokojenosti Vás, našich navštevníků.