Narozeniny MJCK numero 7

Dnes je to již  parádních sedm  let co  náš ( váš ) Mitsubishi-JC-Klub  byl oficiálně schválen od ouředníků na ministerstvu.

Je čas  aby  předseda trochu  hodnotil  úspěchy  i  nezdary wink

Za  úspěch  považuji  v první řadě už to ,že jsme  dokázali se dožít  těchto  sedmi  let  jako klub s dá se říci  minimální základnou. Navzdory  drobným nedostatkům  a  přetrvávajícímu  vašemu  nezájmu , ačkoli   tu  máte u  nás  na  stránkách dostatečné  množství prostoru  na  vyjadření  se  k  čemukoliv , to  předseda  nevzdal  a vymejšlel  pro  všechny  z  vás  , kteří  jste  stejně  jako on  postiženi  tou diagnozou  tří  diamantů  ve  znaku  spoustu  dle jeho  názoru  prímových  akcí.

Na některé akce jsem  hrdý , že se mě  je podařilo  zorganizovat  u spousty dalších jsem  smutný  z  vašeho nezájmu , ale takový je holt  život  a  každý den  bohužel  nemůže být jak se říká  posvícení. Přiznám se , že  poslední dobou , už  mám  tendence  opravdu  tady s tím praštit  , ale  zatím mě  ještě  pořád  drží  nad  vodou  ten  můj  sen. Kdo mě znáte  víte moc  dobře  oč se jedná . Tajně doufám, že  mě  k dosažení  tohoto  snu  malým  dílem  pomůžete  i  vy  bando  Mitsubišácká  , navzdory tomu , že jste  proti  jiným  auto  komunitám  trochu  jiná ( specifická  )  komunita.

Ale  abych  vás  tu  nenudil  jen  negativy   mám  pro  vás  i  nějaké  to  pozitivum wink .Múžu  vám  slíbit , že  v  rámci  oslav  těch našich  sedmi  let  pro vás  ten  bláznivej  předseda  připraví  minimálně  dvě  klubové  akce  . Těšte  se  a  doufám , že  vás   přivítám  na  těchto  príma  akcičkách  co  nejvíce .  S pozdravem  Mitsu  zdar   a  Mitsubishi -JC-Klubu heart zvlášť  zdraví  předseda cbcarlos.