Suplujeme Ježíška aneb Vánoční nadělování MJCK 3

Letošní již třetí pokračování  naší  vánoční akce  na  podporu  Dětského domova  v Kamenici nad Lipou které náš Mitsubishi-JC-Klub těsně před Vánoci  organizuje je úspěšně  za  námi a je čas na malou rekapitulaci tohoto našeho velmi  prospěšného činu.

I přes nepřízeň počasí a malé zdravotní problémy některých jsme dorazili na místo kde jsme se  tak trochu obsadily do  role  Ježíška.
Bohužel ne v takovém počtu,který jsme očekávali.Ale ani to nám však nezabránilo v tom,aby jsme si to patřičně s dětmi užily.Osobně si myslím,že se nám to povedlo.A opět jsme dokázali ty  očka  těchto  capartů drobet  rozzářit. Velmi rád by jsem chtěl  poděkovat  jak všem zúčastněným, kteří  na tuto  naši  akci  přispěli at už finančně nebo  svou účastí (letos to byli konkrétně předseda cbcarlos,k.i.l.l.e.r.ovy(Jenda s Karolínou),Čírko(Šárka) Minno s Kamčatkou (Milan  s  Kamilou) Amalfi(Petr) a  v neposlední řadě též i Dudovi(Dušan) za klávesy,které  byli také společně  s našimi hlavními dárečky letos  hitem této naší akce)  Hlavně díky našemu klubovému partnerovi  Autodesign  Tuning   jsme si letos mohli ke všem těm dárečkům dovolit  pro  špunty ještě dva  supr  dárečky.  RC model  ( samozřejmě Mitsubishi )  a  šlapací traktor .
Bohužel  se  letos  hlavně  i díky  nepřízni  počasí  nemohlo opět uskutečnit   předvedení RC modelů na  zahradě , tak  jsme  se  tak  trošku  zabavily  jinak  a to  tím  že  jsme  dávali do kupy  hlavní  dáreček  to jest  šlapací  traktor. A můžu  s klidným  svědomím  říct že to  byla  sranda  při tom  skládání  neskutečná. Chyběli nám  pouze  kombinézy  aby  jsme byli  mekanici  a mekanička  od  Mitsu wink . Ještě  že  nám paní kuchařka půjčila tu paličku nijak by jsme  tam  byli zajisté ještě dnes cheeky Předseda totiž  tak  trochu zapomněl  že  k sestavení traktoru bude  třeba  kladívko.Nj  to je holt  ten  zapomnětlivej  předseda Carlos cheeky Děkujeme velice personálu dětského domova za vlídné přijetí a také pohoštění.Mimochodem tety udělali báječné cukroví a i s kuchyně se linula úžasná vůně.A paní kuchařce děkujeme za paličku :).
Závěrem  chci  ještě jednou  velmi  poděkovat všem kteří se na této naší akci podílely  a doufám že se  příští rok  na  Suplování Ježíška aneb  Vánoční nadělování MJCK  s pořadovým číslem 4  potkáme ve větším počtu. Mějte se  všichni  krásně , pohodový  a  úspěšný rok  2013 Vám všem  kdo  náš Mitsubishi-JC-Klub  podpoříte i v roce 2013 na  našich  akcích  co  nejen pro Vás  chystáme. S pozdravem  předseda cbcarlos.