Suplujeme Ježíška aneb Vánoční nadělování MJCK 2

Již druhým rokem se náš Mitsubishi-JC-Klub  rozhodl těsně před vánoci podpořit skvělou věc a zahrát si tak trošku na Ježíška a do Dětského domova v Kamenici nad Lipou opět  přivést něco málo dárečků pro tyto špunty,kteří mají svůj životní příběh již od  narození mnohdy velmi těžký a složitý.Letos jsme se snažili tuto naší již tradiční akci  vyšperkovat  něčím  co by se dětem  líbilo a ve spolupráci s RC Autoklub Český Krumlov se nám to povedlo a členi RC předvedli capartům své suprové  modely aut.

Dostat děti zpátky do  tepla domova  byl tak trochu složitější úkol,ale nakonec se to   povedlo a mohlo se přejít  k  hlavnímu bodu  naší návštěvy a to  nadělování dárečků což byl  pro všechny  z nás ,kteří jsme  se do této akce zapojili velmi emoční zážitek.Tímto bych  velmi rád poděkoval všem,kteří se tohoto  skvělého odpoledne zúčastnili a hlavně členům RC Autoklubu Český Krumlov , že jak  dětem tak nám ostatním ty své modely předvedli v akci. Samozřejmě  nesmím  zapomenout  na všechny  členy  našeho MJCK ,že mě s touto akcí  pomohli aby  se povedla.Zvláštní dík  patří  Šárce za  domluvení všeho potřebného k naší návštěvě , Zuzance za  koordinaci a  Tazmanovi  že  udělal  vše pro to aby dorazil a tuto naší akci podpořil tím štědrým darem.Velmi mě potěšil.Závěrem děkujeme všem  kdo  přispěli ,v dnešní uspěchané době je skvělé,že ještě existují lidé ,které osudy těchto capartů  nenechávají chladnými. Děkujeme a těšíme se,že se s Vámi a zajisté dalšími , kteří  by jste se k nám  chtěli příští rok  na již 3.Suplování Ježíška aneb Vánočním nadělování MJCK  přidat a opět  ty očka rozzářené capartů zažít potkáme. Členové Mitsubishi-JC-Klubu,RC Autoklub Český Krumlov  a  Tazman z Mitsubishiclubu se s Vámi rádi příští rok  na této naší akci potkají .