Schůze výboru a volba předsedy

Protože  se nezadržitelně blíží  konec  roku a s ním i funkční období  výboru  a předsedy našeho klubu ,bude třeba  ještě před koncem roku sednout  v nějaké útulné hospůdce a zvolit si nového předsedu a výbor klubu. Tak že bych Vás  chtěl poprosit  o případné návrhy kde a kdy by jsme  toto spáchali wink Můj  návrh  by byl  že by jsme se mohli zkusit něco málo probrat  v sobotu 10.12.2011 těsně  před naší  návštěvou a předáním dárečků  v Dětském domově  v Kamenici nad Lipou.

Pište své návrhy zde a mějte se skvěle. Zdraví vás váš předseda cbcarlos

Schůze výboru a volba předsedy

Doporučuji volbu předsedy uspořádat v night clubu.

Guláš a pivo zdarma už nezabírá.
Pak máš Carlosi znovu zvolení jisté. :-))

Jop, jsem PRO!!!

.. i pro night club

.. i pro Předsedu Carlose

wink

Schůze výboru a volba předsedy

Hele  vy dva provokatéři  ,tak to zařidte  v tom vykřičeném domě a já se možná přidám cheeky ,ale předem říkám že sponzora  na tohle asi už vůbec  nesplaším cheeky

Schůze výboru a volba předsedy

Firma Pepíno by mohla dotlačit pár exemplářů k otestování v praxi :-))

Ještě by jsme dostali za to nějaké prašule,že by jsme jim dělali pokusné králíky.

Schůze výboru a volba předsedy

Tak bych to viděl asi na  25.týho tohoto měsíce co vy na to bando ,co sem jak je rok dlouhej nepřijdete a nenapíšete ani řádku sad

ps: nevíte někdo náhodou co je s Pájou 07 ?

Schůze výboru a volba předsedy

Koukám, že mi z tohoto vlákna zmizel příspěvek, který jsem sem včera napsal. Teďka nevím, jestli se jedná o chybu systému, nebo jsem ho napsal do nevhodného vlákna a byl smazán. Pokud se jedná o variantu B, tak bych očekával, že mi to někdo hodí do SZ s tím, proč došlo ke smazání a čeho se mám vyvarovat.

Schůze výboru a volba předsedy

surprise co to vidí  mé oko kalné,kde se co mazalo bez mého svolení či co?

Příspěvek fuč

Nevím, jak k tomu došlo. Včera v noci jsem psal něco v tom smyslu, že voleb předsedy se účastnit nemůžu a že sem chodí málo lidí, takže se dá diskuze v pár lidech těžko utáhnout. Reagoval jsem na to, že sem nikdo moc nepíše. Normálně jsem to odeslal a teď v práci koukal, že je příspěvek fuč. Tak jsem se domníval, že došlo k odstranění, protože se v tomto vlákně má debatovat jen o volbě a ničem jiném....

Volba předsedy

Jelikož je 21 století,tak já se
zůčastním volby předsedy on line :-))

Schůze výboru a volba předsedy

to jandaxx: Se budu muset spojit s naším adminem ,proč se to stalo. no právě  to je holý fakt ,se kterým opravdu nevím  co provést ,snažim se stránky všemožně zviditelnit ,ale bohužel se mě to nedaří frown sem na to sám a to neni dobře a k tomu že  sem nelezou ani lidi  co se mnou klub zakládali to už radši ani nekomentuju.Chápu  že  během dne  tady  lidi třeba nemůžou přispívat ,ale večer by snad  na chvíli  mohli  něčím  přispět .

to Tazman : jj budu se snažit  to samozřejmě  zařídit  aby to šlo.Už se těšíme cool