Novinky roku 2014 na Vašem Mitsubishi-JC-Klubu

Jak píšeme  v Aktualitách zde na našich stránkách  jsme se rozhodly s Novým  rokem 2014 k zásadním změnám  jak  Vašeho klubu  tak  těchto stránek . Rádi  by jsme  Vám  během  celého roku  připravily spoustu zajímavých soutěží  o hodnotné  ceny  od našich nových i stávajících partnerů  klubu. Máte se na co opravdu těšit . My se také na Vás  všechny  soutěžící  budem velmi těšit . S pozdravem  předseda a celý výbor MJCK.

Putování po Rozhlednách

Tady  máte  vlákno na  všechny otázky  týkající se naší  novinky  klubové. wink

Putování po Rozhlednách

Určitě dobrý nápad a rád se nějakého srazíku zůčastním. Ideálně tak od dubna, kdy už je teplo.

Putování po Rozhlednách

Rádi  tě  Jandaxx opět  na  naší  akci  přivítáme smiley

Putování po rozhlednách

Je ale třeba akci naplánovat dostatečně dopředu. O víkendech nepracuji, ale úplně volno také nemám. Takže minimálně s  měsíčním předtihem. Časově bych to směroval tak na polovinu dubna, kdy již bývá teplo.

Loni to prostě nevyšlo. Měl jsem ten stejný den jinou slezinu na druhé straně. Určitě rád přijedu.

Otázka k fóru:  Nebylo by možno zařídit, aby při prosté odpovědi v tématu zůstal původní název?

Putování po rozhlednách

Nebylo by zajímavější udělat putování po night clubech? smiley
I tam by se našla nějaká rozhledna......slečna nad 180 cm cheeky

Tazmane, Tazmane   ty máš ,ale  nápady  cheeky

Zase  by si měl ty Seveřane  proti nám Jižanům  výhodu wink Tam  u Vás máte těch night-klubů více wink

Jinak  již hodně brzo  tady  představím  jak  bych si  tenhle můj výmysl představoval . Těšte  se  bando Mitsubišácká .

Putování po Rozhlednách

Je mi uplně jasné jak si to představuješ.....
Nornální lidi jdou po schodech a Ty to budeš chtít vylézt po laně a pak zase slanit...enlightened

Putování po Rozhlednách

Konečně jsem našel trochu volného času na sepsání nástinu jak bych si představoval program tohoto mého mírně   bláznivého projektu. Má vize je zhruba následující.

Protože jsme již  celorepublikový  Mitsubishi-JC-Klub chtěli by jsme do tohoto našeho malého projektu zahrnout  všechny   kraje naší krásné republiky.

Od  dubna letošního roku vždy  jeden víkend v měsíci bych rád  s Vámi  bando  Mitsubišácká  navštívil minimálně jednu       rozhlednu. Tento  projekt bude vzhledem k celorepublikovému  pojetí organizačně asi trochu složitější tak doufám , že  mě  s tímto pomůžete ,aby  jsme si to náležitě  každý měsíc užili. Podrobnosti zajisté proberem jak  zde  u nás  na  stránkách  tak  i na naší  fb  stránce https://www.facebook.com/pages/Mitsubishi-JC-Klub-os/182898828387548

Takže základní informace máte , tak  vzhůru do komentářů a  dotazů.  Zdraví  Vás  všechny  příznivce tří diamantů  ve znaku  bláznivý  předseda MJCK  cbcarlos.

Ps: Pokud vše půjde podle  plánu těšte se na peckové překvapení.

Nešlo by to on line?
V dnešní době jsou všude kolem pamatek kamery.
Tak si zavoláme,mrknem přes webku po okolí rozhledny hezky z tepla domova cool

Putování po Rozhlednách

Tazmane  nic  takovýho  nebude  cheeky žádné  on-line  putování z domova  od compu nebude, pěkně  uděláš  něco  pro své zdraví  cheeky

Novinky roku 2014 na Vašem Mitsubishi-JC-Klubu

Pracujeme  na  vylepšení  těchto  stránek , snažíme  se pro Vás vymejšlet zajímavé akce, ale  jak pozoruji Váš nezájem cokoliv  tu řešit , možná  asi  trochu přehodnotím  všechny  své plány  ohledně  těchto  stránek  a  celého  MJCK. Mějte se príma, zdraví Vás  všechny předseda cbcarlos.