Členské příspěvky

Bohužel budem muset přistoupit k nepopulárnímu kroku a to jest zvýšení členského příspěvku z 250 Kč  na 400 Kč.

Protože v dnešní době není nic zadara a aby tyto stránky a celý náš Mitsubishi-JC-Klub  vůbec mohli  fungovat  musíme  přistoupit  k   tomuto nepopulárnímu kroku,ale naštěstí  toto bude vyváženo slevami u našich nových i staronových partnerů.

Členské příspěvky

Takže  ted už  záleží jen na Vás  jestli tento  náš klub a tyto naše stránky budou fungovat dál anebo jestli půjde do kopru.

členství v klubu

Abych malinko podpořil aktivity vedení, rozhodl jsem se požádat o členství. Budu takový přespolní člen - budu-li přijat. Bylo by dobré vážení členové, to tady malinko rozhýbat. V jednom se to utáhnout nedá a pokud není od ostatních žádná odezva, brzo to přestane bavit i toho, kdo má zápal dělat něco víc, než ostatní. Takže se sem snažím malinko více psát. Bohužel zde není prakticky nikdo jiný, kdo by diskuzi nějak posouval, rozvíjel. To se ve Vašem životě sakra nic neděje? Tak se prosím trošku snažtewink

členství v klubu

to jandaxx : Samozřejmě že budeš přijat  a rádi tě mezi sebou přivítáme,protože opravdu aktivních členů není nikdy dost a s tvým příchodem se nám to tady snad už konečně podaří rozhejbat,protože  už fakt nemám sílu na to něco tady vymejšlet .

Snad to přiláká i další aktivní lidičky ,kteří budou mít zájem o naše akce.

Členské příspěvky

Se zvýšením členských příspěvků sice nerad, ale souhlasím. Jiné řešení asi opravdu není. Je to jediný zdroj příjmů do klubové pokladny. Po tomto kroku ale musí následovat další, a to je uvážlivé a smysluplné využívání těchto prostředků.

Členské příspěvky

Pajo 07  to je snad jasný, ty máš  dojem ,že jsme  neuváženě  s předchozíma  nakládaly ? surprise

členské příspěvky

Abych řekl pravdu, tak ano. Některé výdaje prostě hospodárné nebyly......

Členské příspěvky

Rád  se dozvím ,které máš na mysli ? Nejsem si vědom že by jsme utrácely za nějaké blbosti.

Členské příspěvky 2013

Všem  právoplatným  platícím  členům  bych rád  připomenul , že na zaplacení  členských  příspěvků  máte čas už  jen  do  15.3.2013. Takže  pokud  jste se rozhodly  letos  náš Váš  Mitsubishi-JC-Klub podpořit  a  využít  některé z výhod  od  našich  partnerů  neváhejte  a  členský příspěvek  pošlete na náš  klubový  účet  (  číslo tohoto účtu  najdete  zde  na  stránkách v kolonce  účet klubu )

Pokud  vše dobře  dopadne  budete mít  letos  ještě  o nějakou tu výhodu  více.

S pozdravem výbor klubu  a  zatím  ještě  předseda  cbcarlos . Mitsu zdar

Členské příspěvky 2013

Všem  členům našeho Vašeho  klubu  připomínám , že je třeba  zaplatit  členské  příspěvky . Po  dohodě s několika členy jsem  to datum   posunul  o  měsíc  to  jest  do  15.4.2013 !!!  Takže  se snažte   toto  datum  dodržet. Děkuji  předseda  cbcarlos.