Auto Revue

Aktualizace: 17 min 36 sek zpět

Maserati elektrifikuje. Prvními trojzubci do zásuvky budou GranTurismo a GranCabrio

2 hodiny 17 min zpět
Maserati vykopává další míč a ujišťuje nás, že je pořád tady a maká.

Škoda poprvé oficiálně připustila, že Octavia RS bude hybridní. Ukázala i logo

4 hodiny 47 min zpět
Ani sama Škoda už nemůže zdržovat. Přestože ale design nové Octavie RS již známe, automobilka teprve vypouští do světa malinkou upoutávku.

O elektrické Volvo XC40 je silný zájem. Švédská značka počítá desetitisíce zájemců

8 hodin 17 min zpět
Volvo otevírá knihu objednávek pro elektrickou variantu XC40 a dle očekávání se novinka těší velkému zájmu.

Škoda neuhlídala Octavie RS a Scout. Sériovky se už mohou lišit jen v detailech

10 hodin 2 min zpět
Standardní verze nové Octavie si to už zamířily na trh a teď přichází čas na očekávané deriváty. O designu ostrého RS i robustnějšího Scoutu už máme dobrou představu.

Nová generace Fordu Mondeo přece jen přijde. Čekejte ale spíše crossover

11 hodin 17 min zpět
Osud populárního jména v historii Fordu zřejmě nebude tak černý, jak se očekávalo. Nové Mondeo se však razantně změní od svých předchůdců.

Kremlík dneškem končí ve funkci ministra dopravy. Něco se mu nakonec podařilo

Čt, 23/01/2020 - 20:00
Od Dana Ťoka (za ANO) převzal jeden z nejnáročnějších rezortů, na rozdíl od svého předchůdce, který se v čele úřadu udržel vůbec nejdéle – čtyři a půl roku – skončil Vladimír Kremlík (za ANO) na ...

Suzuki Jimny má údajně na kahánku. Mohlo by zmizet z Evropy, naděje ale existuje

Čt, 23/01/2020 - 18:00
Roztomilé Jimny možná doplatí na přísnější emisní limity. V Evropě by to mohlo znamenat stažení modelu z trhu.

Speciální SUV Škoda má mřížku chladiče jako BMW X6. Uvnitř čeká nový křišťál

Čt, 23/01/2020 - 16:00
Koncept nového modelu Škody výhradně pro indický trh se ukáže už zanedlouho. Ještě předtím ale značka láká na jeho nejzajímavější prvky.

Slavný český závodník prodává svůj dům na kolech. Má obrovský motor a 9 postelí

Čt, 23/01/2020 - 15:26
Pět televizí, devět postelí, koupelna, záchod a vůně poháru mista Evropy tahačů v ceně!

Nissan zanikne do roku 2022, tvrdí Carlos Ghosn. Značka se zdržuje komentáře

Čt, 23/01/2020 - 12:00
Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by k podobnému scénáři mělo dojít.

Poslanci se chtějí zbavit autovraků v ulicích. Schválili návrh pro snazší odtah

Čt, 23/01/2020 - 10:30
Do Senátu putuje novela zákona, která by zajistila snazší a rychlejší odtah vraků ze silnic a parkovišť. K odtahu vozidla by mohla stačit jen půl roku propadlá technická.

Kia v Ženevě ukáže nové Sorento. Bude úplně jiné a nevyhnutelně do zásuvky

Čt, 23/01/2020 - 09:00
Nová generace už po pěti letech na trhu? Kia Sorento čtvrté generace bude jedním z mála opravdových překvapení pro letošní autosalon v Ženevě!

Šampion MotoGP pomůže zpustošené Austrálii. Draží jednu ze svých cenností

St, 22/01/2020 - 20:00
Casey Stoner se rozhodl dát do dražby svou kombinézu. Výtěžek z dražby věnuje na pomoc v boji proti požárům v Austrálii.

Souboj Tesly a Porsche 911 měl mít jasného vítěze. Výsledek však tak jednoznačný nebyl

St, 22/01/2020 - 18:00
Opět zde máme „spalovák“ bojující s elektromobilem. Tentokrát ale elektrická síla neměla zase tolik navrch.

Letos propadne skoro milion řidičských průkazů. Není mezi nimi i ten váš?

St, 22/01/2020 - 16:00
Téměř deset procent populace České republiky letos bude mít, nebo už má, propadlý řidičský průkaz.

Elektrická Honda e Type R může dostat zelenou! Vykreslili jsme její podobu

St, 22/01/2020 - 14:00
Nová Honda e má šanci na výrobu ostré verze. Její osud ale závisí na vás.

Mercedes láká na modernizovanou třídu E. S hybridy rozhodně šetřit nebude

St, 22/01/2020 - 12:00
Mercedes má blízko k uvedení modernizace třídy E. Kromě fotek maskovaných prototypů již zveřejňuje i chystané novinky na technice.

Už i Subaru ukázalo elektrický crossover. Do elektrifikace se chce pustit fakt naplno

St, 22/01/2020 - 10:30
Koho by to překvapilo? I Subaru samozřejmě plánuje čistě elektrický crossover. Nyní zveřejňuje první fotky konceptu.

Rus vytvořil nejnižší Ladu Niva na světě. Vypadá, jako by splývala s asfaltem

Út, 21/01/2020 - 20:00
Ruský youtuber poslal k zemi oblíbený off-road a vyrazil sbírat obdiv okolí.