Auto Revue

Aktualizace: 8 min 9 sek zpět

Michal Půr: Nesmyslné limity emisí mohou srazit českou ekonomiku na kolena

8 min 31 sek zpět
Michal Půr, šéfredaktor serveru Info.cz, v komentáři reaguje na čím dál přísnější emisní limity. Jaké mohou mít dopad?

Už i motorky budou umět samy brzdit. Jak zajistí, aby řidič neupadnul?

2 hodiny 8 min zpět
Asistenční funkci nouzového brzdění, kterou již známe z osobních automobilů, se nyní snaží Continental adaptovat i na motocykly.

Chystá Ford celou rodinu modelů Bronco? Uniklé fotky tomu nasvědčují

4 hodiny 8 min zpět
Ford již dříve potvrdil oživení kultovního modelu Bronco a nyní se o terénní ikoně známé především v USA objevují další a další informace. Například, že přijede v několika velikostech.

Drátěné sochy lákají na nový Range Rover Evoque. Design se přiblíží Velaru

6 hodin 8 min zpět
Žádné rendery a ilustrace. Na nový Range Rover Evoque láká automobilka pomocí drátěných soch. Designovou revoluci druhé generace kompaktního SUV však nečekejme.

Aston Martin začíná testovat své první SUV. Naplno jej ukáže příští rok

8 hodin 56 min zpět
Aston Martin oficiálně ukazuje prototyp svého prvního SUV a také o něm již odhaluje řadu zajímavých informací.

Táhnutí auta na laně: Lze takto dobíjet baterie elektromobilu? A co hrozí?

9 hodin 8 min zpět
Svolení k tomuto pokusu vám žádná automobilka oficiálně nedá. Reálně hrozí, že přijdete o záruku. Pokud ale potáhnete funkční elektromobil kvůli prodloužení dojezdu, není důvod, proč by to nemělo ...

VW zvažuje dostupný elektromobil. Stál by okolo půl milionu korun

Út, 13/11/2018 - 20:00
Dostupný elektromobil za cenu okolo půl milionu korun. I takový model Volkswagenu se možná objeví v rámci rozšiřování nadcházející rodiny elektrických vozidel I.D.

Auto roku 2019 v ČR: Projděte si nominace doprovodných anket

Út, 13/11/2018 - 18:00
Anketa Auto roku v České republice není pouze o vyhlášení vozu, které dostane od odborné poroty nejvíce bodů. Zahrnuje také dvě doprovodné ankety „Ekologické auto roku“ a „Technická inovace roku“.

Toto jsou ty nejhorší díry na českých silnicích. Setkali jste se už s nimi?

Út, 13/11/2018 - 16:00
Projekt pojišťovny Generali s příznačným názvem Výmoly.cz opět zveřejňuje vítěze o „nejhorší díru republiky“. Letos byl za nejhůře děravou silnici označen úsek na Blanensku.

BMW M340i xDrive detailněji: Ostrý mezistupeň má 374 koní a launch control

Út, 13/11/2018 - 14:20
BMW nám odhaluje podrobnější informace o nejvýkonnější standardní verzi nové řady 3. Mezistupeň před vrcholnou M3 nevypadá vůbec špatně.

Jak schopný je Hyundai Nexo vysavač? Za měsíc vyčistil 918 kg vzduchu!

Út, 13/11/2018 - 12:40
Řada automobilek věří, že ve vodíku je budoucnost. Vodíková auta ale mohou sloužit také jako jakési čističe vzduchu, což nyní demonstruje Hyundai Nexo.

Škoda prozradila priority elektromobility. Dojezd je na posledním místě

Út, 13/11/2018 - 11:15
První elektromobil Škoda můžeme očekávat už v příštím roce. Mladoboleslavská značka nyní vydala pětibodový žebříček priorit elektromobility a prozradila i dojezd modelu CITIGOe.

Chris Harris z Top Gearu naboural své Porsche 911 GT3. Střetl se s pick-upem

Út, 13/11/2018 - 09:20
Opičákovi ani jeho spolujezdci se naštěstí nic nestalo. Zánovní 911 GT3 Touring, kterou si Harris pořídil teprve letos, však moc hezky nedopadla.

Nejvyhledávanější automobilky podle Googlu: Vítěz v Česku vás překvapí

Po, 12/11/2018 - 20:43
Se zajímavou statistikou přišla britská pojišťovna Veygo. Zpracovala údaje o vyhledávání automobilových značek vyhledávačem Google a došla k překvapivým výsledkům.

Mercedes již testuje novou generaci třídy C. Nejspíš ji uvede také jako mild-hybrid

Po, 12/11/2018 - 17:30
Mercedes-Benz se pomalu chystá na novou generaci třídy C, jejíž zamaskované testovací prototypy již byly zachyceny na silnicích.

Ford GT a Mercedes-AMG GT sdílí převodovku. Proč je ale u Fordu dvakrát dražší?

Po, 12/11/2018 - 15:30
Náhradní díly na supersportovní automobily pochopitelně nevyjdou zrovna levně. Za identický díl se přitom mohou ceny napříč značkami lišit opravdu razantně, jak dokazuje Ford.

Elektrický C4 Cactus uvede novou éru značky Citroën. Přijede v roce 2020

Po, 12/11/2018 - 13:30
Citroën se také připravuje na elektrickou budoucnost. Jedním z úplně nových elektromobilů bude podle všeho i nadcházející generace modelu C4 Cactus.

Auto roku 2019 v ČR má pět finalistů! Utkají se i dva vozy z jednoho segmentu

Po, 12/11/2018 - 11:06
Pětice finalistů vzešla z hlasování 35členné odborné poroty. Vítěz bude vyhlášen 8. ledna v rámci tiskové konference Svazu dovozců automobilů (SDA).

Výsledky spolehlivosti TÜV: Porsche 911 vítězí v každém věku, Hyundai i20 překvapil

Po, 12/11/2018 - 10:30
Vítězem letošního průzkumu spolehlivosti automobilů TÜV Report se stává na všech frontách Porsche 911. Jako vůbec první vůz vyhrává s minimem závad ve všech věkových kategoriích.

Škoda chystá modelovou smršť. Víme, jaká auta čekat v roce 2019

Po, 12/11/2018 - 09:00
Příchod Škody Scala je na spadnutí. V příštím roce se však vedle hatchbacku velikosti Golfu dočkáme i dalších důležitých novinek!