Auto Revue

Aktualizace: 18 min 39 sek zpět

Krásné japonské kupé Lexus LC prošlo lehkou změnou. Naštěstí k lepšímu

2 hodiny 58 min zpět
Lexus LC se připravuje na modelový rok 2021. Bude lehčí, ostřejší a navrch přidá dvě nové barvy karoserie.

Policie bude nekompromisní i během Velikonoc. Zaměří se na piráty i sváteční řidiče

5 hodin 3 min zpět
Prázdné silnice lákají některé řidiče k extrémnímu překračování rychlostních omezení. I na ně si letos policie posvítí.

Podívejte se, jak to teď vypadá v muzeu Tatry. I krásné exponáty dostaly roušky

6 hodin 58 min zpět
Muzeum kopřivnické automobilky je nyní samozřejmě uzavřeno veřejnosti, přesto ale můžeme nakouknout dovnitř.

Světovým autem roku 2020 je Kia Telluride. Porsche Taycan zářilo v dalších kategoriích

8 hodin 53 min zpět
O titul Světového auta roku 2020 bojovaly v poslední trojce i dva modely Mazdy. Japonská značka si však nakonec odnesla aspoň cenu za nejlepší design.

Škodě zdražení v době koronaviru jen tak neprojde. Vlivný člen dozorčí rady zuří

10 hodin 23 min zpět
Opravdu vysoké a nešťastně načasované. Takto komentuje zdražení vozů Škoda předseda odborů automobilky.

Jak snadno zvýšit životnost pneumatik? Poradíme, aby vám vydržely i 100.000 km

12 hodin 8 min zpět
Pro někoho může být slovní spojení „péče o pneumatiky“ vlastně i docela cizí. Přesto vám ale může starost o vaše pneu ušetřit čas i peníze.

Tesla snižuje zaměstnancům platy až o 30 procent. Někteří ale pracovat ani nemohou

St, 08/04/2020 - 19:05
Zaměstnanci Tesly, kteří mohou pracovat z domova, budou pobírat 70 až 90 procent platu. Do normálu by se měl stav vrátit začátkem května.

Mazda oficiálně zvažuje návrat Wankelova motoru. MX-30 by pomohl s dojezdem

St, 08/04/2020 - 17:05
Wankelův motor jako pomůcka k vyššímu dojezdu elektromobilu. U nové Mazdy MX-30 je tento nápad oficiálně na stole.

Minitest Suzuki Vitara 1.4 BoosterJet Hybrid: Když to prostě všechno šlape

St, 08/04/2020 - 15:05
Suzuki Vitara už koupíte pouze s mild-hybridním ústrojím pod kapotou. Může to jeho charakteru uškodit?

Renault prozradil, jaké Clio Češi nejvíce kupují. Měli jsme ho i v redakčním testu

St, 08/04/2020 - 13:05
Jaký motor nebo odstín karoserie nejčastěji volí čeští zájemci o nové Clio. Renault má na tyto i další otázky odpověď.

Svět přišel o jedno z 25 unikátních hyperaut. Zničil jej údajně zdrogovaný milionář

St, 08/04/2020 - 11:05
Gemballa Mirage GT je homologační speciál vycházející z Porsche Carrera GT. Nyní už je o jeden kus méně.

Škoda je Simply Clever i v karanténě. Její chytrá řešení pobaví a vzdělávají zároveň

St, 08/04/2020 - 09:35
Období, kdy je kvůli pandemii koronaviru bezpečnější a odpovědnější zůstat doma, trvá dál. Rovněž Škoda tedy přináší nápady, jak zatočit s nudou.

Všimli jste si toho? Suzuki se jako první značka v EU úplně vykašlalo na tříválce

St, 08/04/2020 - 07:55
Nelze očekávat, že by rozhodnutí značky Suzuki následovali všichni výrobci, jde ale o hezkou ukázku toho, že tříválec jako základní motor zkrátka nemusí být vždycky to nejlepší řešení.

Další změny v kalendáři Moto GP kvůli koronaviru! Odnesly je GP Itálie a Katalánska

Út, 07/04/2020 - 19:07
Už je to oficiální. Odkládají se další závody. Ani GP Itálie a GP Katalánska se nepojedou v původně plánovaném termínu.

Jaguar E-Type byl 40 let za vraty stodoly. Machři z Británie jej opět přivedli k životu

Út, 07/04/2020 - 17:05
Na skvěle provedenou renovaci známé klasiky je vždy radost pohledět. Další E-type Series 1 se vrátil mezi živé.

Spalovací motor ještě neumírá, říká technický ředitel VW. Budoucností jsou biopaliva

Út, 07/04/2020 - 15:05
Spalovací motory mají podle technického ředitele VW stále budoucnost. Soustředění ale padne na alternativní paliva.

Obří požár u letiště na Floridě zničil přes 3500 aut. Oheň se dlouho nedařilo zkrotit

Út, 07/04/2020 - 12:56
Požár více jak tisícovky aut připomínal doslova apokalypsu. Příčina vzniku se teprve šetří.

Dcera Jeremyho Clarksona odhalila, jaké bylo její dospívání se slavným novinářem

Út, 07/04/2020 - 11:05
Emily Clarkson je nejstarší dcera novináře a moderátora Jeremyho Clarksona. Své první krůčky životem tam měla spojené s auty. Jak moc prozradila v rozhovoru.

Drsný crash test ukázal, co vám hrozí, když v dodávce vezete paletu tvarovek

Út, 07/04/2020 - 09:35
Crash test provedla švýcarská společnost Dynamic Test Center. Paleta tvarovek se po nárazu změnila v obří projektil.

Kia už na Slovensku prodává XCeed a Ceed do zásuvky. V ČR si ještě počkáme

Út, 07/04/2020 - 07:55
Ještě než se dočkáme oficiálních českých cen nových hybridů od Kie, podívali jsme se na cenovky u sousedů na Slovensku.