1. Jihočeské Carlosovo Mitsu Bobování

Děkuji pořadatelům Carlosovi a Pájovi07 za skvělý nápad tenhle srázek uspořádat a samozřejmě za velmi dobrou organizaci. Skvěle jsme si to s Tomem užili.

Akorát teda pár takových zlepšovacích návrhů pro příští srázek:

  • - pokud se někam pojede, nebyl by na škodu "itík" cesty, kdyby se někde někdo náhodou ztratil (na těch semaforech v Čebudkách to bylo docela o hubu, když jsem dvakrát projela na červenou, abyste mi někam neujeli, protože jsem vůbec netušila, kam mám vlastně dojet)
  • - napadly nás taky vysílačky, protože jsem málem při jedné nečekané zastávce nabrala kufr toho nádhernýho Outlandera, co jel před náma,
  • - jak už kdosi pronesl při obědě - jmenovečky s nickem by se taky hodily...

Ale jinak skutečně celkově organizaci i nápad chválím... Jen tak dál wink

V.

Komentáře

Díky za podněty. Ten itinerář

Díky za podněty. Ten itinerář je dobrý nápad, příště určitě bude. Označená nickem by měla být nejen místa u stolu, ale i auta. Usnadnila by se tak mezi lidmi komunikace, protože není v lidských silách si během chvíle zapamatovat, jak se kdo jmenuje, pokud samozřejmě dotyčného neznáme z dřívějších srazů.

Jmenovky

JJ, ty "jmenovky" na auta jsem taky tak nějak chtěla napsat, ale nějak mi to tam při tom psaní vypadlo...

Za "itík" předem díky...

Všechny  návrhy  na 

Všechny  návrhy  na  vylepšení  organizace  samozřejmě  vítáme  a budem  rádi  ,když  nám  je zde sdělíte.Protože to byl náš první  srazík  a neměli jsme  s tímto  žádné zkušenosti, možná  se vyskytli drobné problémy , ale  slibuji že  na  příštím srazu  se polepšíme wink  Rád bych Vám  všem kteří jste  nelitovali času a financí  a na náš  sraz  dorazili  poděkoval  a těším se že se s Vámi  opět  potkám na  příštím srazu  o prázdninách . Takže   vzhůru  do  psaní  komentářů ,co by se Vám  na  Toulkách po Jižních Čechách zamlouvalo prožít.smiley S pozdravem  Mitsubishi  a    Mitsubishi-JC-Klubu zdar   cbcarlos .  

1.Jihočeské Carlosovo Mitsu Bobování

Trochu jsem si  zkoušel  vytvořit  videjko tady  je výsledek.cheeky je to  jen předkrm  před hlavním  chodem ,který bude brzy domíchán wink   https://picasaweb.google.com/116927118867226880084/1JihoceskeCarlosovoMitsuBobovani1642011?authkey=Gv1sRgCPqtppvfopvYWw#5621106286659124546