Mitsubishi Attrage

Na začátku roku  2014 by  model  Mirage u nás  prodávaný  pod označením  Space Star měl  dostat  brášku ve verzi sedanu.   Mitsubishi zobrazilo svůj nový malý sedan z G4 sedan konceptu v březnu na Autosalonu v Bangkoka nyní Mitsubishi představila produkční verzi, kterou nazývá Attrage.Mitsubishi Attrage je nový globální sedan značky, a měl by jít do prodeje v Evropě, Asii a dokonce i USA.

Attrage je v podstatě sedan verze nového Mitsubishi Mirage a zůstává docela blízko G4 konceptu. Rozdíly jsou pouze ve světlometech, zadních světlech a kolech z lehkých slitin. Bohužel ve výrobní verzi bude také chybět sportovnější aero kit .

Attrage bude poháněn stejným 1.2L MIVEC čtyř-válcem jako Mirage, který může být kombinován buď s pětistupňovou manuální nebo převodovkou CVT a s deklarovanou spotřebou pohonných hmot 4,5 litru na 100 kilometrů.

Mitsubishi slibuje ve své třídě bezkonkurenční obratnost díky svému 4,8 m poloměru otáčení a nejlehčí váze ve svém segmentu díky rozsáhlému použití vysokopevnostní oceli. Také říká, že aerodynamické vlastnosti vozu a vnitřní prostor bude patřit mezi nejlepší ve své třídě.