Mitsubishi Motors ČR

Aktualizace: 11 let 30 týdnů zpět

NOVÝ REKORD mitsubishi ASX – 1 857 KM NA JEDNU NÁDRŽ

Út, 21/08/2012 - 11:00
Existují lidé, kteří se během cesty snaží ekonomickou jízdou ušetřit co nejvíce paliva. Říká se jim "hypermilers". Do této skupiny patří i švýcarský řidič Felix Egolf, který je kapitánem švýcarského Airbusu 330/340, a je jedním z nejzkušenějších "hypermilerů" ve Švýcarsku.

MITSUBISHI ZAHAJUJE VÝROBU ASX V USA

Út, 21/08/2012 - 11:00
Od svého amerického debutu v září 2010 je ASX (v USA jako Outlander Sport) nejprodávanějším modelem Mitsubishi v USA. Proto byla zahájena výroba tohoto kompaktního crossoveru na americkém kontinentu v továrně Mitsubishi Motors Severní Amerika* (MMNA) v Normal ve státě Illinois. Od uvedení na trh v Japonsku v únoru 2010 bylo po celém světě prodáno už přes 250.000 ks modelu ASX (do konce června 2012).

MMC UZVŘELA DOHODU O PŘEVODU SVÉHO OBCHODNÍHO PODÍLU VE SPOLEČNOSTI NEDCAR

Út, 21/08/2012 - 11:00
Mitsubishi Motors Corporation (MMC) oznámila, že podepsala dohodu o převodu obchodního podílu ve své dceřiné společnosti Netherlands Car B. V. (NedCar, Born, Nizozemí, 100 % vlastněná skupinou MMC), která je evropským výrobním závodem, s VDL Groep B. V. (VDL, Eindhoven, Nizozemí). Na základě této dohody bude MMC dále pokračovat v jednání se společností VDL, jehož cílem je podpis konečné smlouvy o převodu obchodního podílu v NedCar.

Mitsubishi Motors odhalí faceliftované ASX na autosalonu v New Yorku 2012

Út, 21/08/2012 - 11:00
S crossoverem ASX*, kterého se od jeho uvedení na trh v roce 2010 na celém světě prodalo 210 000 vozů včetně 110 000 ks v Evropě a Rusku, dosáhla společnost Mitsubishi Motors Corporation celosvětový úspěch. Na mezinárodním autosalonu v New Yorku 2012 dnes Mitsubishi představí modernizovanou verzi svého bestselleru.

Tomohisa Nishina novým prezidentem a CEO Mitsubishi Motors pro evropu

Út, 21/08/2012 - 11:00
Po dvou letech ve funkci prezidenta a CEO Mitsubishi Motors Europe B. V. (MME) byl Akinori Nakanishi jmenován generálním ředitelem pobočky Mitsubishi Motors pro severní Ameriku, která je součástí ústředí společnosti v Tokiu. S platností od 1. dubna 2012 se stává jeho nástupcem Tomohisa Nishina (57).

Mitsubishi ASX oceněno za vysokou bezpečnost

Út, 21/08/2012 - 11:00
Mitsubishi ASX (model v USA známý pod názvem Outlander Sport) získal ve Spojených státech amerických od Pojišťovacího institutu pro bezpečnost silničního provozu (IIHS) nejvyšší ocenění za bezpečnost „Top Safety Pick". IIHS je nezisková agentura, která se zabývá výzkumem vozidel a nárazovými testy. ASX se tak připojil spolu s modelem Lancer, kompaktním sportovním sedanem, do elitní skupiny produkčních vozů, jež dosáhly nejvyšší známky IIHS v rámci crash testů.

Nová generace Mitsubishi Outlander

Út, 21/08/2012 - 11:00
Jedenáct let* poté, co společnost Mitsubishi Motors poprvé použila termín „crossover“, dnes na ženevském autosalonu představuje své třetí provedení tohoto oblíbeného konceptu v podobě nové generace modelu Outlander.

„CHYTRÝ DŮM - MiEV HOUSE“ - Nový koncept

Út, 21/08/2012 - 11:00
Společnost Mitsubishi Motors Corporation (MMC) se v souladu se svou rolí průkopníka v elektromobilitě, kterou odstartovala roku 1966, rozhodla pro širší záběr začlenit do svého budoucího rozvoje problematiku infrastruktury.

Mitsubishi Motors plug-in hybridní systém na bázi elektromobilu

Út, 21/08/2012 - 11:00
Společnost Mitsubishi Motors jako průkopník elektromobility od roku 1966 a první velká automobilka, která na trh uvedla sériově vyráběný vůz s elektrickým pohonem (i-MiEV v roce 2009), je odhodlána prozkoumat nové možnosti, jak umožnit elektrickým vozům vyrazit za hranice měst.

Mitsubishi i-MIEV PROTOTYP se zúčastní závodu pikes peak international Hill climb 2012

Út, 21/08/2012 - 11:00
Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zapsala Prototyp i-MiEV do letošního ročníku legendárního závodu Pikes Peak International Hill Climb 2012, který se koná každoročně v Coloradu v USA. Prototyp i-MiEV je odvozen z elektromobilu i‑MiEV společnosti MMC, prvního sériově vyráběného elektrického vozu, který už brázdí silnice v Japonsku, Evropě a Severní Americe, s cílem rozšíření na další trhy.